Flipboard

Flipboard dla iPhone

Najlepszy wirtualny magazyn na iPhone i iPad

Flipboard to darmowy program do czytania wiadomości na iPad, iPhone oraz iPod Touch. Pozwala on dodać strumienie wiadomości z Facebooka, Twittera, Google Reader oraz innych źródeł i wyświetlić je w formie ładnej, interaktywnej gazety. Jeśli chcesz... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Ogromna wygoda czytania
  • Niesamowity wygląd
  • Mozliwość dostosowania zawartości
  • Współpraca z Google Reader

Wady

  • Wymaga początkowej konfiguracji

Niezbędny
10

Flipboard to darmowy program do czytania wiadomości na iPad, iPhone oraz iPod Touch. Pozwala on dodać strumienie wiadomości z Facebooka, Twittera, Google Reader oraz innych źródeł i wyświetlić je w formie ładnej, interaktywnej gazety. Jeśli chcesz zamienić iPada lub iPhone w piękną gazetę, to pobierz Flipboard.

W zasadzie jedynym minusem Flipboard jest fakt, że z aplikacji nie możemy zacząć korzystać od razu po jej pobraniu i odpowiednia konfiguracja wymaga chwili czasu. To normalne w tego typu programach. Nie zniechęcajmy się jednak, bo dla końcowego efektu warto poświęcić pięć minut. Najpierw musimy dodać źródła naszych wiadomości. Do wyboru jest Facebook, Twitter, Google Reader oraz kanały oferowane przez twórców aplikacji. Dotyczą one bardzo szerokiej tematyki, do mody na badaniach kosmosu.

Po dodaniu treści możemy rozpocząć czytanie. Każdy z kanałów dodanych na początku będzie się wyświetlał w postaci kwadratowego kafelka na ekranie początkowym. Wybranie go, otwiera nasz wirtualny magazyn. Na iPadzie wiadomości wyglądają identycznie jak w gazecie. Kliknięcie zajawki artykułu otwiera go w pełnym oknie. Dwukrotne kliknięcie w ekran powraca do strony z zajawkami. Kolejne karty naszej gazety przerzucamy tak jak te prawdziwe.

Wersja Flipboard na iPhone nie jest tak spektakularna, gdyż do dyspozycji jest mniejszy ekran. W tym przypadku, kolejne strony otwieramy przesuwając palcem w górę. Przesunięcie w prawo wraca nas do spisu treści. Jeśli chcemy korzystać z Flipboard na iPhone i na iPadzie, warto w ustawieniach aplikacji stworzyć konto Flipboard i synchronizować z nim wszystkie nasze źródła. Dzięki temu po zalogowaniu się na drugim urządzeniu nie trzeba będzie wszystkiego konfigurować od nowa.

Flipboard to doskonałe narzędzie do czytania treści z Internetu. Aplikacja jest wygodna, estetyczna i działa znakomicie. Jeśli chcesz poczuć się jak podczas czytania własnej, spersonalizowanej gazety, pobierz Flipboard.

Najczęściej pobierane Audio na iphone

Flipboard

Download

Flipboard 3.3.2

Opinie użytkowników o Flipboard

Sponsorowany×